Робота над розробкою стратегії розвитку Копичинецької ОТГ триває

10.04.2020 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Сергій Волохатий

Карантинні заходи та дистанційна робота не стали на завданні проведення другого засідання робочої групи щодо розроблення Стратегії розвитку Копичинецької міської ОТГ. Чи не вперше в області подібне засідання проходило в онлайн-режимі. 

Під час онлайн-включення Наталія Онищук,  керівниця Тернопільського регіонального офісу «U-LEAD з Європою», зазначила, що представники робочої групи, не дивлячись на складний час, виконали чималий обсяг роботи. «Сьогодні ми спілкуємося в онлайн-режимі, але як бачимо, результати нашої дистанційної роботи досить ефективні. Приємно, що всі знайшли час для обговорень подальших кроків розробки стратегії розвитку громади, яка стане дороговказом на шляху до успіху Копичинецької ОТГ», – додала Наталія Онищук.

Павло Лосик, голова Копичинецької ОТГ, закликав присутніх брати активну участь в розробці стратегії громади. «Зараз в громаді проводиться багато заходів по боротьбі з COVID19, до чого долучаються жителі Копичинецької ОТГ. Наше завдання – спільно та злагоджено працювати, це дасть свої результати», – підкреслив Павло Лосик.

Експерт з регіонального розвитку Тарас Рашкевич представив членам робочої групи результати опитування мешканців та підприємців громади, а також ознайомив їх з основними аспектами соціально-економічного аналізу громади. Як показують результати опитування, основними ресурсами для розвитку громади являються вигідне географічне розташування, активність мешканців та наявність вільних земельних ділянок. Якщо говорити за чинники, які заважають розвитку ОТГ, то це в першу чергу високий рівень безробіття та відсутність зовнішніх інвестицій.

Учасники робочої групи сформували загальне бачення розвитку Копичинецької ОТГ та розробили  SWOT-аналіз чинників, які мають впливають на розвиток громади.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі