Почаївська Лавра на ретро фото

08.04.2020 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

Сьогодні увазі наших читачів пропонуємо ретро фото із Почаївської Лаври на Тернопільщині. Більшість світлин зроблені з висоти, тому на кадрах можна чудово розгледіти архітектуру та планування самої Лаври, а також при бажанні порівняти із сучасними фото.

З історичної довідки знаємо, що 8 вересня 1920 р. захід Волині, зокрема Почаїв та його околиці були окуповані поляками та офіційно увійшли до Польської республіки. До 1939 року Почаївський монастир належав Польщі, входив до складу Польської православної церкви. Існуванню Лаври, як православній обителі, загрожувала «ревіндикація» — передача храмів Римо-Католицькій Церкві; проти виступила вся православна спільнота, святині відстояли. З 1925 року в монастирі діяла монашеська школа, ряд господарських закладів, що свідчило про деякий духовний та господарський підйом.

Тетяна Яцечко-Блаженко

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Джерело фото: https://www.szukajwarchiwach.gov.pl


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...