«Любов це... дарувати щастя чистими руками, а не брудними!» - тернополянин малює комікси під час коронавірусу

08.04.2020 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Володимир Окрутний художник-графік, член Спілки дизайнерів України,працює в техніці олія, акварель, олівець та комп'ютерна графіка. Нещодавно оприлюднив плакати-комікси у стилі обгорток для популярних жувальних гумок "Любов це...". Серію малюнків "Любов це дарувати щастя чистими руками, а не брудними!" присвятив проблемі коронавірусу. "Твори добро, кохай безмежно, люби Всевишнього беззастережно!", "До людей ближче метра не наближайся, а ще антисептиком також захищайся!", "Хочеш з віруса зняти корону - не виходь без потреби із дому!", "Якщо вийти дуже вже є потреба, то маска на фейсі хай буде у тебе!" - закликає авторка віршованих рядків дружина художника Олена Окрутна. Володимир працює викладачем у Тернопільській художній школі ім. М. Бойчука. Разом зі своїми учнями під час карантину продовжує працювати, малюнками обмінюються через Інтернет. 

Цікаво, що комікси "Love is ..." придумала в кінці 1960-х Кім Гроув, художниця з Нової Зеландії. Це були милі записки, адресовані її нареченому Роберто Казалі.

Картинки з дівчинкою з рудим волоссям і хлопчиком-брюнетом художниця малювала на паперових серветках, підписуючи зверху "Любов це ...", а знизу відповідне малюнку продовження фрази. Готову серветку вона підкладала чоловікові щоранку. 

Цікаво що: з коміксами "Love Is... - любов це.." в Україні познайомились через турецькі жувальні гумки про кохання. Гумка була популярна в 1990-их роках і випускається в Туреччині досі має 2 кольори і 2 смаки, символізуючи взаємну любов двох фруктів один до одного. 

Цікаво що: комікси "Love Is..." все нові і нові історії про хлопчика і дівчинку продовжує малювати британський карикатурист Біл Еспрі. Усього кілька років тому художник дізнався, що є жувальна гумка з такою ж назвою і з його малюнками. 

null

 

null

 

null

 

null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі