Ікона Теребовлянської Божої Матері проти пандемії

29.03.2020 21:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віктор Аверкієв

Священик з Теребовлянської ПЦУ Св. Рівноапостольного князя Володимира отець Володимир Якубишин провів акафіст з чудотворною іконою Теребовлянської Матері Божої на чотирьох сторонах світу навколо Теребовлі.

Отець Володимир не перший священик України, який провів подібне дійство. Багато священиків міст та сіл України захищають свій край від пандемії коронавірусу, подібне, зокрема, проводилося священиками і в Тернополі, на Івано-Франківщині та в інших місцях. Це було доречним в світлі нових подій, що відбулися на святій горі Афон. Учора монахи св. гори Афон відслужили Паракліс Божій Матері. Молитва тривала цілу ніч. Святі отці отримали від Богородиці знамення: хай сьогодні всі православні християни зроблять на внутрішньому боці дверей хрест. Його можна зобразити миром або оливковою олію.

Теребовля давнє княже містечко(923р.) і його ікона також вже в літах, вона здавна не раз допомагала теребовлянцям(і не лише їм) у скрутні хвилини своїми чудесами. І хоч до нині оригінал ікони перебуває в Львівській Архикатедрі Св. Юра, проте її репродукції має кожна церква Теребовлянщини, незалежно від конфесії.

Тож отець Володимир з іконою Матері Божої Теребовлянської, читаючи молитви та хрестячи святою водою на 4-х в’їздах до Теребовлі, просив від імені всіх мешканців краю захисту в Божої Матері від загрози, що наступає вже не по днях, а навіть по годинах. А під час переїздів з місця на місця в авто отець постійно молився до Богородиці – «Пресвята Богородице, спаси нас». Кажуть, що до Теребовлі вели колись сім прадавніх доріг(4-7ст.), от на 4-х з них і проводився Акафіст до пресвятої владичиці нашої Богородиці заради явлення чудотворної ікони її «Теребовлянської». Були там і такі слова, слова, наділені величезною силою віри: «…Пресвята Богородице, покрий нас своїм Омофором та захисти нас від пошесті згубної…»

Хай Господь береже нас усіх!

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 


Віктор Аверкієв


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі