У суботу 28 березня на 1 годину українці самі вимкнуть світло - у котрій годині, чому і навіщо?

28.03.2020 19:21   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Все більше землян долучаються до проведення екологічної акції "Година Землі". Акція відбувається  кожну останню суботу березня - початок о 20 год 30 хв., тобто у суботу 28 березня кожен українець зможе допомогти світу стати трішки чистішим.  Всесвітній фонд дикої природи World Wide Fund for Nature започаткував годину Землі у 2007 році. Австралія стала першим континентом де 2100 фірм і компаній міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його мешканців вимкнули освітлення на одну годину. За цей час не тільки енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, а і скоротились викиди вуглекислого газу в атмосферу так, ніби,  одночасно зупинились 48 тисяч автомобілів.

Весною 2020 року разом з введенням карантину у зв'язку з небезпекою поширення коронавірусу та захворювання COVID-19  ввели і обмеження на транспорт - повітря багатьох міст України вже стало набагато частіше, а година Землі допоможе зробити наш світ ще більш екологічним.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...