Тренінги з кліматичної освіти стартували у Тернопільському центрі еколого-натуралістичної творчості

14.03.2020 09:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тренінги з кліматичної освіти під назвою «Клімат змінюється. Час діяти!» стартували у Тернопільському центрі еколого-натуралістичної творчості. Проводять їх, щоб привернути уваги працівників закладів освіти до проблем змін клімату та активізації роботи щодо інтеграції кліматичної освіти в освітній процес. для педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Ці тренінги проводять під час обласного екологічного проєкту «Зміни клімату: освітній аспект». Програма тренінгу передбачає впровадження в навчання інноваційних методів та технологій, розробку навчальних програм, проєктів, які забезпечать ефективне формування екологічних компетентностей в учнівської молоді.

Тренінгів уже провела тренер з екологічної освіти і виховання, керівник гуртків Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Наталія Шум’як. Також перед учасниками тренінгу виступила заступник начальника відділу водних відносин та басейнової взаємодії регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Наталія Седюкова із доповіддю «Вода та зміни клімату – прискорення дії».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі