Через штрафне коло Підгрушна втратила командне «золото»

09.03.2020 09:43   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

Третій день сьомого етапу Кубка світу з біатлону розпочався жіночою естафетою. Під шостим номером нашу збірну представили: Настя Меркушина, Юля Джима, Валя Семеренко та Олена Підгрушна.

На першому колі традиційна тернопільська забійниця трималася у десятці найкращих. «Лежку» Настя закрила з одним додатковим патроном, виїхавши третьою з відставанням у +3,7 с. «Стійку» пройшла з семи.

Юля Джима отримала естафетну паличку третьою +11,3 с. «Лежку» українка відпрацювала чисто, виїхавши лідеркою з гандикапом у 4,2 с. Четверту стрільбу закрила з семи.

На трасу Валя Семеренко вийшла першою з гандикапом у 10,6 с. П’ятий вогневий рубіж біатлоністка закрила з шести, виїхавши знову у лідерах. До слова, на колі Валя відіграла ще вісім секунд, везучи переслідувачкам +17. «Стійку» пройшла з восьми. Зауважу, Семеренко на своєму етапі була найшвидшою з усіх біатлоністок.

Тернопільський капітан вийшла на трасу другою +0,2 с. «Лежку» українка відпрацювала чисто, виїхавши першою з відривом у 5,4 с. Останній вогневий рубіж гонки біатлоністка закрила з одним колом штрафу.

Фінішувала Олена Підгрушна четвертою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен  

Коментарі