Більче-Золотецька ОТГ взяла курс на розширення

07.03.2020 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Громади Тернопільщини продовжують розвиватися, що спонукає сусідні сільські ради приєднуватися до їх складу. У цьому процесі активну участь беруть фахівці Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», які днями відвідали Більче-Золотецьку ОТГ.

Експерти разом із представниками громади обговорювали важливі питання, пов’язані з процедурою добровільного приєднання сусідньої Мишківської сільської ради.

Михайло Лисиканич, радник з питань місцевого самоврядування та децентралізації, презентував присутнім зразки рішень рад про добровільне приєднання, детально розповів про процедуру проведення громадських слухань та утворення старостинських округів.

null

У Більче-Золотецькій ОТГ працюють над розробкою проєктів, які будуть реалізовувати за кошти субвенції на розвиток інфраструктури. «Сьогодні ми проаналізували ефективність використання субвенції на розвиток інфраструктури громади за попередні роки. Проєкти не просто повинні відповідати соціально-економічному розвитку ОТГ, але й бути пріоритетними для жителів громади. Приємно, що в Більче-Золотецькій ОТГ ця формула працює, результати помітні», – зазначали Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу U-LEAD.

Нагадаємо, Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами - членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews