Презентація «Подільської Толоки» зібрала гостей

03.03.2020 19:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Напередодні Міжнародного Дня письменника в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч із групою авторів літературно-мистецького альманаху «Подільська Толока».

Своїми творчими доробками із гостями бібліотеки поділились Анна-Віталія Палій, Ольга Кміт, Наталя Близнюк, Ніна Фіалко, Галина Музика-Дричик, Володимир Бойко, Тетяна Дігай. Модерував захід письменник-гуморист, незмінний очільник літературного об’єднання при обласній організації НСПУ Зиновій Кіпибіда. У кожного із пишучої братії свій неповторний стиль. Якщо Анна-Віталія Палій – це поезія і проза, то Ольга Кміт, Наталя Близнюк, Володимир Бойко – це лише поезія. Галина Музика-Дричик – це співана поезія. Її поетичні рядки «самі просяться» у пісню. Ніна Фіалко – це популярна сучасна проза. Зиновій Кіпибіда – два в одному: прозові гуморески  та віршовані пародії. А ось Тетяна Дігай – безперечно, три в одному: поезія, проза, рецензії.

До слова. Згадане товариство на порозі цьогорічного солідного ювілею: 70 років від дня його створення! Але це вже інша тема, масштабніша.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото: Валентина Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі