«Ми стадо чи нація?» – Зеленський звернувся до українців та згадав Тернопільщину (Відео)

22.02.2020 21:43   Джерело: Терноград
Опубліковано : Новини Тернопілля

Володимир Зеленський виступив зі зверненням до українців щодо подій у Нових Санжарах.

Президент Володимир Зеленський вважає історію з поверненням громадян з Уханя, епіцентру коронавірусу в Китаї, черговим іспитом для суспільства.

“В історії кожної нації є часи коли їй доводиться складати нелегкий іспит та відповідати на життєво важливі запитання. Ми є, чи нас немає? Ми натовп, чи згуртований народ? Ми стадо, чи ми нація? Ми мешканці, чи громадяни?

Неодноразово ми складали цей іспит успішно.

Історія з коронавірусом та поверненням наших громадян – це черговий іспит для нашого суспільства…

Ми змінюємо ставлення держави до громадянина. Кожен українець має чітко знати: “моя держава мене не залишить, і не важливо хто я – полонений моряк, політичний в’язень, активіст, що потрапив у підвали на окупованих територіях, молода дівчинка з собачкою чи будь-яка звичайна людина, яка опинилася в епіцентрі нового вірусу… Для нас кожен українець – незамінний.

Не прокажені, не хворі чумою, не з рогами і копитами, а звичайні, нормальні люди пройшли обстеження і були допущені на літак. І вони точно чекали на інший прийом на своїй, як їм здавалось, рідній землі”. – зазначив Володимир Зеленський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терноград  Загрузка...