На Тернопільщині лелека прилетів на молитву за героїв Небесної Сотні

21.02.2020 21:43   Джерело: Україна для українців
Опубліковано : Новини Тернопілля

Капелан із Тернопільщини ПЦУ Володимир Буграк розповів, як під час молитви на богослужіння прилетіла лелека.

Птаха була дуже спокійна та не боялась людей. Ходила між парафіянами по церковному подвір’ї, пішла з усіма на кладовище, а ще – заглядала на церковних сходах у храм.

 

Сьогодні ми, священики нашого благочиння молилися в Дунаєві за всіх Героїв Небесної Сотні, між ними також згадували нашого земляка Сашка Капіноса.

На святій літургії поминали також всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів, військових лікарів і священиків, котрі загинули в боротьбі за Україну. Вражаюче! Але Бог послав свою ознаку! Що вона означає, можна тільки здогадуватись.

Під час богослужіння на церковне подвір’я прилетів лелека. Зважте, нині 20 лютого. Він ходив біля храму, підходив до людей, давав себе погладити, позував для світлин.

Коли вся громада пішла на цвинтар, де священики звершили панахиду на могилі Героя, лелека також перелетів і ”молився” з людьми.

Пояснити таке неможливо, – розповідає отець.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Україна для українців