«Фейк!»: у мережі створили ще одну сторінку Тернопільської єпархії Православної Церкви України

21.02.2020 14:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У мережі інтернет з'явилася фейкову сторінку Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Сайт-клон позиціонує себе як «офіційний веб-ресур», проте насправді таким не являється.

На фейкові сторінці єпархії вказана інформація про керівництво і клір Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, яка припинила існування після Об’єднавчого Собору у грудні 2018 року. Також, активно висвітлюється діяльність голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталії Шевчук.

«Водночас очевидно, що фейковий сайт, який знаходиться за адресою https://uapc.te.ua, також не є офіційним сайтом правонаступниці Тернопільської єпархії УАПЦ – Тернопільсько-Бучацької єпархії Православної Церкви України. Управління Тернопільської єпархії Православної Церкви України офіційно заявляє, що єдиним інтернет-ресурсом єпархії є сайт https://cerkva.te.ua. Крім того, у соціальній мережі Фейсбук є сторінка Тернопільської єпархії Православної Церкви України – https://www.facebook.com/TeUPCKP/», — розповідають в прес-службі єпархії.

До слова, управління єпархії звернулося до розробників фейкової сторінки зі вимогою змінити назву ресурсу. Якщо ж цього не зроблять найближчим часом, то вони звернуться в правоохоронні органи.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...