«АТБ» заради тебе: найбільший соціально орієнтований бізнес країни підбив підсумки року

12.02.2020 12:21   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Протягом року ми з вами були свідками багатьох подій: політичних, соціальних, культурних, фінансових, економічних… У нашій країні відбулися реформи.  Вітчизняна галузь роздрібної торгівлі не є винятком.  Щоб знати, чого чекати та на що сподіватись у поточному році, давайте розглянемо, яким був 2019-й.  Для прикладу візьмемо  компанію «АТБ», що є лідером вітчизняного ритейлу за товарообігом, темпами розвитку, обсягами сплати податків, кількістю супермаркетів, мапою присутності у регіонах, асортиментом, чисельністю працівників тощо.  Ця торговельна мережа є головним постачальником гарантовано якісних продуктів до українських осель. 1082 цілодобових супермаркети «АТБ» у 275 містах 24 областей країни, зокрема й у Тернопільській, щодня відвідують майже 4 млн клієнтів.

Сплачено 12,6 млрд грн. податків і зборів

Перше, що варто згадати, – збільшення компанією обсягів сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів,  у тому числі й до нашої міської скарбниці. Це сьогодні є вельми актуальним, адже після реформи децентралізації значно більше коштів залишається в місцевих бюджетах.

Протягом минулого року група компаній «АТБ» встановила рекорд, сплативши 12,6 млрд грн.  Корпорація послуговується стратегією динамічного розвитку. Темпи приросту за рік – 34%.  У 2018-му сума сплачених податків дорівнювала 9,4 млрд грн. Це також було на третину більше ніж у 2017-му (6,58 млрд грн.).  Компанія вже кілька років поспіль входить у ТОП-10 найбільших платників податків країни.

«Такого  фінансового результату роботи у 2019 році  корпорація досягла  у непростій маркетинговій ситуації значних курсових коливань і змін споживацького попиту. Ми ним задоволені.  Він демонструє нашу відданість роботі, прозорість ведення бізнесу та законослухняність», –  поділився Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Компанія  побила власний рекорд з товарообігу

«АТБ» системно впроваджує інноваційні технології, сучасні енергоощадні рішення й оптимізує бізнес-процеси. Багато з того, що сьогодні є нормою для будь-якого супермаркету, вперше було впроваджено саме в  «АТБ». Це дозволяє планово збільшувати показники.  За рік товарообіг мережі зріс на 22,4%  – до 126,8 млрд грн. (із ПДВ). Цікаво, що таким чином повторили  минулорічний рекорд: у 2018-му показник становив 103,9 млрд грн. проти 80,2  млрд грн. у 2017-му.

Розширення мапи присутності: маємо 6 тисяч нових робочих місць

Корпорація «АТБ» підтвердила звання одного з найбільших роботодавців країни. Протягом минулого року вона створила понад 6 тисяч робочих місць, зокрема й у нашому файному місті. Системно розширюючи  мапу присутності в Україні, лідер вітчизняного ритейлу сьогодні забезпечує стабільною роботою, гідною зарплатою,  безоплатним фаховим навчанням більш як 64 тис. громадян, у тому числі й мешканців нашого Тернополя. Звісно, маючи роботу, люди можуть впевнено дивитися у майбутнє.  Показники, які характеризують діяльність корпорації, постійно зростають, оскільки динамічний розвиток мережі сприяє цьому.

Минулоріч прийняли перших клієнтів 88 нових дискаунтерів «АТБ» (у 2018 році – 80),  відбулася модернізація 41 магазину. Оновлені маркети обладнані за сучасною концепцією енергозбереження, екологічності та зручності торгових приміщень. Важливо, що чимала частина нових робочих місць створена у невеликих населених пунктах, де це має величезне соціальне значення та підсилює фінансову спроможність територіальних громад.

Окрім того, лише за один рік компанія підкорила два нових регіони – комфортні сучасні дискаунтери мережі відкрили на Буковині та Закарпатті. Для споживачів це вигідно: у Чернівцях і Ужгороді люди отримали можливість купувати товари європейського рівня якості за українськими цінами.

Як бачимо, минулий рік був для лідера вітчизняного ритейлу знаковим і рекордним. На аналогічні зміни можна сподіватися й у 2020-му, адже динамічний розвиток є складовою загальної стратегії «АТБ».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews