На Тернопільщині офіційно запрацював регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»

11.02.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Наприкінці минулого тижня відбулося офіційне відкриття Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в рамках Дня відкритих дверей. У 2016-2019 роках Програма «U-LEAD з Європою» повністю фінансувала та підтримувала діяльність Тернопільського центру розвитку місцевого самоврядування, а відтепер замість нього в області діє його наступник – Тернопільський регіональний офіс U-LEAD.

Наталя Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу зазначила, що в рамках підписання угоди на саміті ЄС-Україна 8 липня 2019 року було прийнято рішення продовжувати успішну роботу Програми «U-LEAD з Європою» по всій Україні: «Тернопільський регіональний офіс U-LEAD продовжуватиме підтримувати розвиток і посилення місцевого самоврядування, допомагати громадам Тернопільської області скористатися можливостями, запропонованими реформою», – підкреслила вона.

null

У команді Тернопільського регіонального офісу працюватимуть експерти з різних напрямків, зокрема:

- Наталія Онищук, керівниця регіонального офісу

- Михайло Лисиканич, радник із питань децентралізації та місцевого самоврядування

- Сергій Триюда, радник із питань муніципальниих фінансів та управління

- Олександра Баліцька, молодша фахівчиня з адміністративних питань

Також можна розраховувати на допомогу від позаштатних консультантів:

- Сергій Волохатий, експерт із висвітлення та комунікації

- Тарас Рашкавеч, радник із питань регіонального розвитку

Тернопільський регіональний офіс входить в структуру «U-LEAD з Європою» та допомагає громадам скористатися можливостями, запропонованими реформами децентралізації та регіональної політики.  Напрямки роботи офісу включатимуть сприяння професійному розвитку кадрів місцевого самоврядування, надання ОТГ практичної допомоги у виконанні поточних обов’язків, консультації та менторство для громад (юридичні, кадрові, фінансові та управлінські питання), навчальні візити та підтримку громад у розробці стратегій розвитку.

Нагадаємо, що за останні кілька років за підтримки «U-LEAD з Європою» на Тернопільщині організовано понад 970 заходів (тренінги, семінари, круглі столи), у рамках яких пройшли навчання понад 9,7 тисяч посадовців ОТГ, органів місцевого самоврядування та державної влади. Здійснювався супровід  чотирьох об’єднаних територіальних громад при написанні Стратегій розвитку та надавалась допомога при підготовці інфраструктурних проектів. Також за сприяння U-LEAD громадами Тернопільщини підписано 12 договорів міжмуніципального співробітництва.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі