На Тернопільщині громада отримає у власність приміщення площею понад вартістю майже 700 тис грн

Чортківською місцевою прокуратурою подано до Борщівського районного суду позовну заяву в інтересах Скала-Подільської селищної ради з вимогою передати у комунальну власність  територіальній громаді безхазяйне нерухоме майно вартістю 694643 грн.

Борщівським відділом Чортківської місцевої прокуратури виявлено, що на території Скала-Подільської селищної ради знаходиться безхазяйна нерухома річ – нежитлова будівля, яку у 2014 році селищною радою взято на облік як безхазяйне нерухоме майно.

Оскільки, упродовж 2014-2020 років орган місцевого самоврядування, на території якого знаходиться вказане безхазяйне майно, не вживав заходів щодо передачі його у комунальну власність, Чортківська місцева прокуратура звернулась до суду з відповідною позовною заявою, вимагаючи передати будівлю громаді.

Заяву місцевої прокуратури в інтересах Скала-Подільської селищної ради судом задоволено у повному обсязі та передано у комунальну власність громади безхазяйне нерухоме майно, площею 341,1 кв м, вартістю 694643 грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Прес-служба прокуратури Тернопільської області