Поліцейські провели День кар'єри для вихованців Шумського училища

24.01.2020 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Поліцейські розповіли вихованцям “Шумського ПТУ” про свою роботу. На День кар’єри до учнів прийшли начальник відділу активної підтримки безробітних Шумської райфілії Тернопільського обласного центру зайнятості Леся Король спільно та працівники Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції.  

На зустрічі начальник відділу зв'язків з громадськістю, старший лейтенант поліції Олеся М'ялковська та старший інспектор з особливих доручень відділу зв'язків з громадськістю, старший лейтенант поліції Ігор Івасів розповіли про набір поліцейських патрульної служби у Тернополі. Зокрема, зауважили, що кандидатів, які успішно пройдуть усі етапи конкурсу за результатами навчання – розприділять до різних підрозділів Департаменту патрульної поліції. Також організатори Дня кар’єри розповіли, які вакансії є наразі для охочих, які умови праці та заробітня плата. Також поліцейські  назвали ряд документів, які потрібні для вступу до служби та відповідали на запитання учнів. Поліцейські запросили охочих на співбесіду.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews