У Тернопільському «Карітасі» обговорили як самостійно фінансувати соціально-педагогічні і просвітницькі послуги у 2020-му році

21.01.2020 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Тернопільському благодійному фонді «Карітас» провели робочої зустрічі в рамках проекту "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю". Працівники фонду обговорили, як у 2020-му році «Карітас» зможе забезпечити з місцевих джерел реалізацію програми для дітей та молоді, на яку досі кошти спрямовували із закордонних грантів.

«Вже не вперше команда «Карітасу» піднімає питання самостійного фінансування соціально-педагогічних послуг, просвітницьких послуг та допомоги у вихованні і догляді для дітей із вразливим сімей. В першу чергу для цього вкрай необхідно розвивати місцеві партнерства та співпрацю, розвивати соціальні та соціально-культурні програми спільно із місцевою владою та громадськістю міста. Працюючи вже понад 10 років з дітьми із вразливих сімей, можемо переконливо стверджувати, що потреба у наданні якісних соціальних послуг для вразливих категорій залишається незмінною, а подекуди зростає. Разом з тим в «Карітасі» за ці роки сформувались потужні висококваліфіковані команди фахівців, котрі мають чималий досвід у даній сфері, дотримуються міжнародних стандартів якості та використовують інноваційні методики соціальної роботи із дітьми та молоддю. Найкращим показником ефективності є сотні дітей, які стали впевненими, активними, успішними, вмотивованими молодими людьми, які з вдячністю відгукуються про «Карітас» і приходять знову вже як волонтери. Саме тому учасники зустрічі працювали над тим, щоб спланувати наступні кроки, для того, щоб діти могли і надалі отримувати підтримку, знання, навички та цінний досвід у молодіжному Центрі «Карітас», які допоможуть їм долати труднощі, будувати своє майбутнє та гідне життя у суспільстві», - розповідають працівники «Карітасу».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...