Депутат-мільйонер від Борщівщини Володимир Гевко отримав 39 тис грн компенсації за житло

12.01.2020 17:13   Джерело: Звістка
Опубліковано : Новини Тернопілля

Кілька тижнів тому одразу троє колишніх депутатів отримали підозри за те, що брали компенсацію за житло, хоча не потребували цього. 158 депутатів нинішніх забрали компенсацію за оренду житла в грудні. З погляду закону, вони нічого не порушили. А от з морального боку справи...

До числа народних обранців, яким не вистачає власних заощаджень та зароблених грошей на оренду житла в столиці, потрапив і депутата від Борщівщини Володимир Гевко, член фракції "Слуга народу".

Володимир Гевко ("Слуга Народу"): бізнесмен з Тернополя, який задекларував $115 тисяч та 75 тисяч євро лише у вигляді готівки. Кажуть, зараз валюту міняти не дуже вигідно, тому нехай українці 41,6 тисячами грн допоможуть з орендою житла для пана депутата, написали на сторінці Центру Протидії Корупції в грудні минулого року.

Кілька днів тому оприлюднили новий звіт про витрати з державного бюджету на виплату компенсації для оренди житла або винайму готельного номера.

На цей раз Володимир Гевко, знову отримав компенсацію для оренди житла в грудні місяці в сумі 39 600 гривень.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Звістка  

Коментарі