Новий прокурор Тернопільської області Петро Бойко пообіцяв відновити довіру людей до прокуратури

06.01.2020 11:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

34-річний Петро Бойко став прокурором Тернопільської області. Офіційно його представили керівництву силових структур міста, області та працівникам засобів масової інформації 3 січня. У цей день Петра Бойка  призначили на дану посаду наказом Генпрокурора України. Нового керівника призначили у зв’язку з тим, що попередній прокурор області В’ячеслав Перч пішов на пенсію. 

Представляв Петра Бойка заступник Генпрокурора України Віктор Чумак. Зокрема, він зазначив: «Ми знаємо його по роботі Чернівецьким гарнізонним прокурором. Результати його роботи і показники власної діяльності дуже хороші, тому рекомендували його саме на цю посаду. Сподіваємось, що і тут, в Тернопільській області, він покаже себе з найкращої сторони», - сказав Віктор Чумак.

Петро Бойко зауважив, що на новій посаді він намагатиметься приділяти особливу увагу підвищенню рівня законності та правопорядку в області, працюватиме над  злагодженою та ефективною координацією правоохоронних органів. Прокурор Тернопільщини додав, що разом з колегами намагатиметься сприяти провадженню реформи органів прокуратури, яка зараз відбувається, і за допомогою цього, працюватиме над відновленням довіри людей до цієї інституції. Петро Бойко пообіцяв піклувався про інтереси кожного громадянина та країни вцілому, а не про власні інтереси. Також він наголосив, що завжди відкритий до спілкування з журналістами і пообіцяв систематично проводити брифінги після вивчення стану справ.

Довідково: Петро Бойко народився 25 липня 1985 року у Чернігові. У прокуратурі працює з 2010 р., займав різні посади, в тому числі керівні - в органах прокуратури Севастополя, Військової прокуратури Західного регіону. До призначення прокурором  Тернопільської області працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі