Підгаєцька гімназистка перемогла у конкурсів поезії на тему «Вільна Україна»

29.12.2019 21:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Учениця  6(10) класу Підгаєцької гімназії імені Маркіяна Паславського Софія Баран перемогла у творчому конкурсі на тему «Вільна Україна». Мета конкурсу є популяризація подвигу українського солдата під час війни.

Юрій Черевка, голова об'єднання «Спілка учасників АТО та волонтерів Підгаєччини "ТУР" разом з Романом Щербініним, ТВО військового комісара Підгаєцького РВК відвідали переможницю під час уроків. Подякували дівчині за підтримку, та в знак подяки вручили книги.   

Організатор «Молода країна» висловлює подяку Гайдуцькому Дмитру, Станьку Олексію за передані книги для переможниці. Особливу подяку висловлюємо Лесі Орляк за книги "Ти зробив усе, що зміг".

«Є бажання, щоб молодь пам’ятала про подвиг українських солдатів на війні. Подібні творчі конкурси це майданчик для реалізації творчої молоді, шанс заявити про себе. Не менш важливим є те, що таким чином молодь має комунікацію з людьми важкої професії «військовий» та ветеранами війни, котра триває сьогодні. Дякую усім, хто долучився», розповів організатор Заставецький Петро.

Вірш Софії Баран:

Всемогутній, вічний Боже!
Ти пошли нам мир у світі,
Щоб зеленії діброви
Кров`ю не були политі.
Хай синів стрічає мати
Вдома, в спокої і тиші:
Чом же мусять помирати
Уми наші найсвітліші?
Припини, могутній Боже,
Ти війну, що вже забрала
Сотні тисяч душ погожих.
Слізно я молю, благаю!
Стихнуть хай уже гармати,
Бо ж пролито стільки крові
Тих, хто вірно захищати
Рідну землю був готовий.
Та ніхто з них не забутий,
Всі для нас вони Герої.
Не забудьмо пом`янути
Їх в молитві, тихім слові…
Боже! Небо мирне, чисте
Подаруй Вкраїні рідній.
Аби кожна наша пісня
Була цих Героїв гідна!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews