Назар Зелінка: «Вважаю справедливим встановити пільговий проїзд в маршрутних таксі для учнів на постійній основі»

25.12.2019 07:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

В понеділок, на позачерговій сесії міської ради депутати та міський голова підтримали депутатський запит депутата Назара Зелінки, щодо щодо пільгової оплати за проїзд в громадському транспорті учнів.

«Станом на зараз учні оплачують у маршрутних таксі 3 грн на період навчального року, крім канікул. Під час канікул в маршрутних таксі для учнів стандартний тариф 6 грн. Але управління транспорту, комунікацій та зв'язку мабуть не знає, що зараз кожна школа сама собі встановлює структуру навчального року, тому в місті канікули десинхронізовані. Відповідно коли частина шкіл мають мають канікули, то для прикладу учні Української гімназії мають навчання і змушені оплачувати повну вартість проїзду, бо оператор маршрутних таксі переналаштовує на той період термінали, скасовуючи для учнів пільгу. Крім того під час канікул позашкільна освіта міста працює, і учні активно користуються маршрутними таксі для того, щоб відвідувати відповідні спортивні, мистецькі та інші розвиваючі заняття. Тому вважаю справедливим встановити пільговий проїзд в маршрутних таксі для учнів на постійній основі.» - заявив Назар Зелінка.

Тепер управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міської ради має прописати в умовах найближчого конкурсу для перевізників на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Тернополі, який відбудеться в січні 2020 року, пільговий тариф на проїзд у маршрутних таксі для учнів навчальних закладів Тернопільської громади на постійній основі.

Нагадаємо, що в тролейбусах та автобусі 1-А учні їздять безкоштовно за рахунок міського бюджету на постійній основі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews