«Батьківщина» отримала чималу підтримку виборців на Тернопільщині

24.12.2019 11:43   Джерело: Батьківщина Тернопільщини
Опубліковано : Новини Тернопілля

22 грудня 2019 року відбулися вибори до Млинівецької, Нараївської, Великобірківської, Вікнянської об’єднаних територіальних громад на Тернопільщині. В підсумку, “Батьківщина”, з поміж інших партій, отримала найбільшу кількість депутатів – 15, двоє з який йшли на вибори самовисуванцями, але фактично є члена партії та співпрацюватимуть з фракціями “Батьківщина”. Також, в Тернопільському та Зборівському районах перемогли кандидати на голів ОТГ, яких підтримувала партія ВО “Батьківщина”.

По області (кількість депутатів до ОТГ):

Батьківщина – 15;

Слуга народу – 14;

Голос – 5;

Українська Галицька партія – 5;

Народний Рух України – 4;

Аграрна партія – 3;

Свобода – 3;

Європейська солідарність – 1;

Радикальна партія -1;

Самовисуванці – 25.

“Ми щиро вдячні місцевим жителям за довіру і голоси за “Батьківщину” та кандидатів, яких ми підтримуємо. Щиро сподіваюся, що ваш вибір буде на користь новостворених громад. Будемо єдиною командою і все нам вдасться!”, – звернувся до виборців згаданих громад голова Тернопільської обласної парторганізації, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Батьківщина Тернопільщини  


 
Загрузка...