У Чорткові вперше показали унікальну соціальну лялькову виставу «Осінь на Плутоні»

08.12.2019 19:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Чорткові вперше показали унікальну соціальну лялькову виставу «Осінь на Плутоні».

Прем’єра відбулася у приміщенні «Park Club».  Це мистецько-соціальний проект Сашка Брами про старість. Молоді люди різних мистецьких професій, які відвідували геріатричний пансіонат і поспілкувалися там з людьми похилого віку, після чого створили цю виставу.  

Режисер вистави Сашко Брама разом із друзями багаторазово бували у пансіонаті протягом року, де частували його мешканців усілякими  смаколиками. Історії людей, які вони там почули - надихнули Олександра на створення вистави.

Під час вистави використовували аудіозаписи – це автентичні голоси мешканців будинку. Також обличчя ляльок були змальовані з реальних людей, які розповідали реальні життєві історії. Один ностальгував за молодістю, у якій був справжнім Казановою, інша – у минулому була відомою акторкою театру. А тепер їх поєднує одне – вони обоє абсолютно одинокі.

Глядачі дякували творцям вистави за їхню роботу, та зауважували, що вона змушує замислитися над сенсом життя.

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews