Шумська громада – одна з переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

08.12.2019 11:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Шумська громада – одна з переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Нагороду отримав міський голова Шумська Володимир Плетюк 4 грудня у Києві під час церемонії  нагородження. Шумська об’єднана територіальна громада та «Творча майстерня «ART-Box» отримали диплом ІІІ ступеня у темі «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку», у номінації «сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад».

Конкурс проводили вшосте, його організувало  Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Цього року у Конкурсі брали участь практики за трьома темами: «Практики, засновані на рішеннях місцевих рад, що стосуються соціально-економічного розвитку», «Розвиток, заснований на особливостях громади», «Залучення молоді до місцевого економічного розвитку». Про це повідомляють у Шумській об’єднаній територіальній громаді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews