7 речей, які ти повинна робити для себе, а не для нього

06.12.2019 23:43   Джерело: tochka.net
Опубліковано : Новини Тернопілля

Навіть якщо ти впевнена в тому, що знайшла свого Супермена, дуже важливо пам'ятати про себе, самоповагу, а також про те, як ти виглядаєш у власних очах і в очах оточуючих.

Ми подумали, що особливо важливо робити наступне:

1. Читай книги, ходи на освітні курси, збільшуй свій багаж знань. В першу чергу ти повинна бути цікавою самій собі. У тебе має бути хобі, має бути улюблена справа поза сім'єю і дому.

2. Займатися спортом.  Це важливо не тільки для того, щоб йому подобалася твоя талія і попа, але і щоб ти сама була ними задоволена. Ну і ловити на собі час від часу захоплені чоловічі погляди - теж зовсім не зайве. 

3. Робити бразильську епіляцію чи ні. У нього, звісно, свій погляд на це складні питання, але тіло-то твоє і тому остаточне рішення теж повинна приймати тільки ти. Зрештою, зараз роблять такі інтимні зачіски зі стразиками і хною - ну просто чудо! 

4. Шоппитись. Купуй те, що тобі пасує і в чому тобі комфортно, а не те, що він хоче на тобі бачити. Ну хіба що ці пункти збігаються. :-) У будь-якому випадку, він повинен розуміти, що ти - це ти, у тебе свій неповторний стиль, в тому числі і в одязі. 

5. Кохатися. Роби це тоді і так, як тобі подобається. Знаходьте точки дотику, якщо ви подобаєтеся один одному - це має бути зовсім не складно. 

6. Мати свій особистий простір. Здорово, коли у пари збігаються інтереси і вони все роблять разом. Але тобі зовсім не обов'язково дивитися з ним кожний футбольний матч або чемпіонат зі снукеру. Просто пам'ятай, що і він не зобов'язаний дивитися з тобою всі серіали і телешоу. 

7. Готувати чи ні. Вже давно канув в лєту той час, коли жінка сприймалася виключно як хранителька домашнього вогнища. І якщо він вважає, що твоє місце - серед каструль, що ж, а чи потрібен тобі такий чоловік? 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: tochka.net