Михайло Тимошик – «Кращий краєзнавець року» за версією журналу «City Life»

06.12.2019 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Cеред номінацій «Людина року 2019» за версією журналу «City Life» - «Кращим краєзнавцем 2019» став Михайло Тимошик.  Цю нагороду він отримав під час презентації нового номеру глянцю «City Life», яка відбулася 29 листопада у Тернополі.

Михайло Тимошик - маркетолог, громадсько-політичний діяч. Депутат Тернопільської обласної ради з 2009 року, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації. Член Національної  спілки краєзнавців з та Національної спілки журналістів України з 2017 року.

null

Михайло Тимошик є автором та упорядником каталогу «Медалі Тернопільщини» (2016). Він розповідає, що прагне розвивати започатковану справу – збирати та описувати медалі Тернопільщини та залучати до цього інших колекціонерів, щоб у майбутньому Музеї Тернополя оформити окремий розділ «Історія Тернополя у значках та медалях».

null

 

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі