Довгожителі Тернопілля: містянка відзначила свої сто років

03.12.2019 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі, 2 грудня, одна із довгожительок міста відсвяткувала свій ювілей. Так, Івасечко Антоніна Павлівна стала єдиною столітньою тернополянкою. На разі, жінка сильно хворіє та майже 20 років прикута до ліжка. Проте, не зважаючи на хвороби, Антоніна Павлівна залишається при добрій пам’яті та гуморі.

Довгожителька проживає зі своєю 78-літньою донькою. Як розповідає жінка, її мати мала важку долю. Воно рано втратила батьків, ходила у найми до панів, аби заробити на кусок хліба. Не оминуло довгожительку війна, голод та втрата близьких — похоронила двох дітей.

За своє життя жінці вдалася поставити на ноги трьох дітей, самотужки навчитися писати, читати та навіть працювати на наборі в типографії. Свій рецепт довголіття жінка вважає досить простим. Потрібно лише дотримуватись трьох правил: жити дружньо, одне одному помагати й Бога шанувати.

Зазначимо, що до списку довгожителів також входить Любов Григорівна Алєксєєнко, яка відзначила цьогоріч 101 рік, та Катерина Дмитрівна Бреус і Ніна Данилівна Струкало – по 102 роки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі