«16 днів проти насильства»: на Тернопільщині стартувала Всеукраїнська акція

26.11.2019 14:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

На Тернопільщині, з 25 листопада по 10 грудня, триватиме Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». У рамках акції проведуть низку заходів, щоб запобігти насильству.

Метою кампаніє є привернення уваги громадськості до проблем подолання домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Адже, як зазначив начальник відділу сім’ї та молоді під час тематичного прес-брифінгу, фактів домашнього насильства кожного року збільшується.

«За 10 місяців поточного року спостерігається збільшення кількості зареєстрованих випадків насильства у сім’ї — зареєстровано вже понад 4 тисяч звернень. За аналогічний період минулого року таких випадків було 3,5 тисячі, а у 2017 році — 2,7 тисячі. Це свідчить не про зростання проявів насильства як таких, а збільшення рівня довіри самих постраждалих до структур, що займаються боротьбою з цим негативним соціальним явищем», — повідомив начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації Ігор Чорний.

До слова, заходи впроваджуються у рамках обласної Програми підтримки сім’ї та подолання домашнього насильства на 2017-2020 роки.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі