Тернопільська гімнастка завоювала ще одну медаль

Опубліковано:
26 Листопада, 2019

Анастасія Бачинська завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики. Так, чергові змагання, які відбулися 24 листопада у німецькому місті Котбус, принесли ще одну перемогу тернополянці.

Гімнастка виборола перше місце у вільних вправах. З результатом 13,533 бала, Анастасія Бачинська випередила німкеню Кім Буї (13,500) і Лару Морі (13,400) з Італії Загалом, на цих змаганнях українська команда завоювала п’ять нагород.

Нагадаємо, що цього року Анастасія Бачинська стала чемпіонкою ІІ Європейських ігор. За значні здобутки у спорті 15-річну гімнастку нагородили орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Анастасія Бачинська, #гімнастка, #змагання, #золота медаль, #медаль, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини