У Тернополі новий Молодіжний міський голова

14.11.2019 15:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

На засіданні звітно-виборчої сесії Молодіжної міської ради Тернополя, яка відбулася 12 листопада, обрали нового голову, секретаря та заступників Молодіжної міської ради (ММР) V скликання. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.

Кандидати на посаду голови ММР нового скликання приставили свої програми та стратегії розвитку. Згідно з альтернативним голосуванням за кандидатів, новою головою молодіжної міської ради та відповідно, молодіжним міським головою Тернополя обрано представницю ГО «Військово-середньовічний клуб Золота Шпора», студентку ТНМУ ім. Горбачевського та членкиню НСОУ «Пласт» Романну Павлюк. Заступниками за напрямками стали: Ярослав Жданович (ВМГО "Молодіжний Центр Працевлаштування" у Тернопільській Області) у роботі з громадськими організаціями, Віталій Матвеєв (ТНТУ ім. Івана Пулюя) у роботі зі студрадами, Роман Радійовський (Президент Міського Учнівського Парламенту "Наснага"). Секретарем ради було обрано Тараса Мартиніва (ГО "Молодіжний Націоналістичний конгрес — Тернопіль").

До слова, Молодіжна міська рада при Тернопільській міській раді є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики. Скликання ММР триває два роки та розпочинає свою роботу з моменту підписання розпорядження міського голови Тернополя про склад молодіжної міської ради. На даний момент, нове скликання ММР налічує 23 представники молоді з-поміж школярів, студентів та представників громадських організацій


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  


 
Загрузка...