На Дні відкритих дверей ТНЕУ працювала локація служби зайнятості

22.10.2019 18:43   Джерело: міськрайонний центр зайнятості
Опубліковано : Новини Тернопілля

День відкритих дверей “TNEU EdX-2020” відбувся у Тернопільському національному економічному університеті. До заходу долучились фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, які інформували майбутніх абітурієнтів про тенденції розвитку сучасного ринку праці; ознайомили з основними компетенціями та вимогами роботодавців до працівників; презентували платформи профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» Державної служби зайнятості. Бажаючі пройшли експрес-тестування на визначення професійних нахилів. 

Відвідувачі заходу дізналися про навчальні можливості університету та основні аспекти вступної кампанії 2020 року, поспілкувалися з викладачами, завідувачами кафедр, деканами факультетів та керівниками навчальних підрозділів. 

Студенти ТНЕУ розповідали старшокласникам та їх батькам про студентське життя, презентували музичні і танцювальні перфоманси, проводили різноманітні майстер-класи. 

У заході взяли участь понад 350 учнів, студентів, викладачів, батьків, соціальних партнерів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: міськрайонний центр зайнятості  

Коментарі