Волонтери «Будуємо Україну Разом» відбудовують геріатричний центр у Бережанах

19.10.2019 10:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Волонтери «Будуємо Україну Разом» відбудовують геріатричний центр у Бережанах. Роботи виконують волонтери із різних областей України. Про цю добру справу повідомляють у Facebook працівники Бережанського «Карітасу»:

«Ось так, ми Будуємо Україну Разом. Маленькими кроками до великої мрії! Вже майже два тижні спільно з волонтерами з Харкова, Сум, Одеси, Краматорська та інших міст ми змінюємось та змінюємо простори навколо себе:

Відбудовується приміщення для майбутнього соціального(геріатричного) центру. Проводяться ремонтні роботи в дитячій кімнаті для двох дівчаток зі сім'ї в складних життєвих обставинах з Бережан. Позитивні зміни торкнулись й громадського простору "Рідне місто" у приміщенні ратуші. Шанс на нове життя  (ремонт по збереженню) отримали двері на вул. Руській 12. 

Хоч більшість волонтерів є новачками у будівельній справі, проте це не стає на заваді, ми щодня стикаємось із великим бажанням, можливостями навчитись коли є спільна мета і мотивація зробити нашу країну місцем щасливих людей.

P.S. Хто б міг подумати, шпаклювання це - ще й антистрес, приєднуйся до нас!», - йдеться у повідомленні.

Катерина Богуславська


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews