На Тернопільщині відбувся міжнародний форум «Створення музею-скансену черняхівської культури. Перші кроки»

12.10.2019 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Байковецькій громаді, 10 жовтня, відбувся міжнародний форум «Створення музею-скансену черняхівської культури. Перші кроки». Взяли участь у форумі відомі науковці, історики, краєзнавці з Києва, Львова, Харкова та інших міст України. Також, завітали археологи з Польщі.

Під час форуму архітектор Юрія Вербовецького презентував макет майбутнього музею-скансену черняхівської культури. Він зазначив, що ця споруда має мати сучасний вигляд, цим самим ламаючи усталені стереотипи про музей. Артефакти, котрі будуть там представлені, датовані 3-5 ст. н.е. Також, археолог з Польщі поділився власним досвідом створення подібного проєкту. Адже, впродовж п’яти років, їм вдалося створити такий музей, який наразі є приватним і фінансово успішним.

До слова, проєкт Байковецької ОТГ «Створення музею-скансену черняхівської культури» став переможцем конкурсу «Малі міста — великі враження», який проводить Міністерство культури України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews