Він мав свої позиції, погляди, ідеали: яким назавжди у пам'яті друзів залишиться Олександр Башта

11.10.2019 20:50   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Не стало Олександра Башти. Відомий активіст і громадський діяч місяць боровся з недугою. А 10 жовтня його серце перестало битись. Причина смерті - обширний крововилив. Повідомляє Т1 Новини.

Читайте також

Повідомили коли похорон депутата Олександра Башти
Помер депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта

Йому було лише 58 років. Майже місяць боровся з важкою недугою. Здавалося, його стійкість і жага до життя переможуть, але…10 жовтня близько 8 вечора відійшов у вічність депутат обласної ради Олександр Башта. Він був патріотом своєї держави і ніколи не йшов на компроміс зі своїми цінностями.

Мало хто знає, що саме Олександр Башта створив міні-колекцію фігурок легендарних героїв армії Нескорених (УПА). Він і сам був справжнім воїном. За 20 років, який Олександр Башта був прикутим до інвалідного візка, він встиг зробити стільки, кому не вдається за усе життя. Особливо не був байдужим до людей, які, як і він, пересувалися на інвалідному візку.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі