У Тернополі планують відмовитися від медичних довідок

10.10.2019 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Міністерстві охорони здоров'я планую відмовитися від медичних довідок. Для розроблення такого проєкту створять спеціальні робочі групи, які будуть збирати думки медиків та громадян щодо скасування застарілої медичної документації.

Як зазначають в МОЗ, такі дії зможуть сприяти знищенню бюрократії та корупції у сфері медичної документації, яка процвітає.

«Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки та документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я», – зауважує міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

До слова, уже 9 по 15 жовтня почали збирати пропозиції щодо проєкту. Також, команда міністерства запрошує залишити свої пропозиції щодо медичних довідок на офіційній facebook сторінці міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди we@healthcentre.media


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  


 
Загрузка...