Різні прізвища: кременчанка звернулась до юристів довести правду

21.09.2019 16:13   Джерело: Т1 Новини
Опубліковано : Новини Тернопілля

Безкоштовні послуги юристів та адвокатів. На Тернопільщині люди можуть отримати безоплатну допомогу фахівців у цивільній, адміністративній чи кримінальній справах. Про реальні історії та дієву допомогу для малозабезпечених та пільговиків - у сюжеті Т1 Новини.

Пані Валентина народилась у Молдові. Після весілля переїхала в Україну, в нашу область. Розповідає, влітку цього року стикнулась із проблемою - у мами, яка досі живе у Молдові, погіршилось здоров'я, та забрати її до себе пані Валентина не могла. Проблема в тому, що у свідоцтві про народження неправильно записали прізвище.

"При видачі мого свідоцтва про народження допущено помилку. Тобто ми з мамою на різних прізвищах. Як зараз сталося, ми зовсім різні люди і міграційна служба мене "завернула", - каже кременчанка Валентина Сорочинська.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Т1 Новини