«Інвалідність не вирок» — доводять тернополяни

20.09.2019 15:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

В Ужгороді закінчилася всеукраїнська спартакіада потерпілих на виробництві «Сила духу», в якій взяла участь і команда з Тернопільщини. Спортсемни-аматори, які представили Тернопільську область, зайняли 5 місце у змаганнях серед всієї України.

Спартакіаду для людей з обмеженими можливостями уже вп'яте проводить Фонд соціального страхування України. Як зазначають в фонді, такі змагання є що одним з найбільш дієвих методів реабілітації людей з інвалідністю. Тут емоції працюють на користь людині. Систематичні тренувальні заняття, участь в змаганнях не тільки підвищують адаптацію до умов життя, які змінилися, розширюють функціональні можливості, допомагають оздоровленню організму, але й сприяють виробленню координації, сприятливо діють на психіку, мобілізують волю на боротьбу з хворобою, повертають людям почуття соціальної повноцінності.

До слова, проведення спартакіади «Сила духу» – це соціальний проєкт, який допомагає сотням людей, які з виробничих причин втратили здоров’я, відчути, що вони здатні на більше.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі