У Великогаївській ОТГ запрацював інформаційно-консультативний бізнес-пункт

14.09.2019 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Урочисте відкриття відбулось 12 вересня у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ. Участь взяли очільник громади Олег Кохман та керівник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник, старости громади, підприємці. Покращення іміджу підприємництва з допомогою інформаційно-просвітницьких заходів сьогодні як ніколи – на часі.

Згідно Програми підтримки секторальної політики, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, – про що йдеться на сайті громади, – реалізовується проєкт «Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області». Він передбачає створення інформаційно-консультативних пунктів для бізнесу в 40 об’єднаних територіальних громадах області. Під час спілкування мова йшла також про залучення окремих верств населення (особливо молоді) до підприємницької діяльності. Ні для кого не секрет, що роль підприємництва є важливим чинником у розвитку економіки. А створення єдиного інформаційного ресурсу (веб-сайту) для підприємливих людей з необхідною інформацією – й поготів. У пропонованому бізнес пункті можна отримати інформацію та допомогу щодо заснування та ведення бізнесу, власної справи, про зміну нормативно-правових актів, про кредитування, інвестиції тощо.   Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник детально розповіла про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки МСП в області. Лілія Тепер, яка представлятиме у Великогаївському ЦНАПі  інформаційно-консультативний пункт для бізнесу, блискуче презентувала пакет майбутніх послуг. І що дуже важливо, маючи базу даних, вона заздалегідь повідомлятиме підприємців про найцікавіші інвестиційні бізнес пропозиції, навчальні семінари та тренінги не лише в Україні та області, а й за кордоном.

На думку очільника Великогаївської сільської ради ОТГ Олега Кохмана,    відкриття  інформаційно-консультативного пункту – це добра перспектива для чинного та майбутнього бізнесу на території громади.

null

 

null

 

null

Фото: Борис Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  


 
Загрузка...