На літературних забавлянках була тернопільська поетка Ольга Атаманчук (Фото)

09.09.2019 09:49   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці започаткували добру справу: недільні зустрічі з митцями. Тематика несподівана: літературні забавлянки з дітьми та дорослими.

8-го вересня гостей бібліотечної світлиці «забавляла» відома тернопільська поетка, дитяча письменниця Ольга Атаманчук. Вона читала авторські віршики для дітей, загадки, спілкувалася з присутніми. Для мам поетка декламувала лірику для дорослих. Зокрема із нової поетичної збірки «Про: просвітки, радості, одкровення».

Оптимістичні рядки поетеси випромінюють невідому досі читачеві магнетичну дію: мимоволі змушують крокувати життям з радісною усмішкою на  вустах, щоб там не було. Вони настільки пронизані світлою переконливістю, що мимоволі забуваються життєві негаразди, тривоги, хвилювання і ти й справді, починаєш беззастережно вірити «У щастя без розмови».

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

 

null
Фото: Валентина Семеняк

Родом Ольга Атаманчук із с. Ришківці (Снігурівка) Лановецького району. Студіювала науку спочатку у педагогічному ліцеї, потім у ТНПУ ім.. В. Гнатюка. Магістр педагогічної освіти, працює вчителькою. Авторка поетичних збірок «Вплету любові стрічку у мереживо життя» (2014), «Нізвідки чекаю дива» (2015), «Як весна!» (2016). Членкиня Національної спілки письменників України (2017). Друкувалась у часописах «Подільська толока», «Літературний Тернопіль», дитячих журналах «Пізнайко», «Колобочок», «Джміль» «Чорнильна хвиля». У колективних збірках «Матері», «Подяка Богу», в газеті «Голос Лановеччини» та інших.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews