Тернопільські легкоатлети стали призерами України

09.09.2019 08:57   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

 У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики, де тернополяни змогли показати свої спортивні досягнення.

Серед учасників команди Тернопільської області срібну медаль здобув у метанні диску Іван Панасюк, показавши результат майстра спорту 53.03 м. Зі ще одним «майстрівським» результатом виступив у стрибках в довжину Сергій Крук. Він виборов бронзову медаль, подолавши  у стрибку  позначку 7.70 м.

До слова, загалом тернопільська збірна набравши 340 очок зайняла 13 місце серед 25 команд областей України та міста Києва.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі