Історія успіху борщівчанки Мар’яни Зварич

20-річна борщівчанка Мар’яна Зварич, колишня безробітна, зараз має роботу, про яку мріяла з самого дитинства, - молодшої медичної сестри. А допомогли їй досягти успіху у Борщівській районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Закінчивши у 2018 році Чортківський державний медичний коледж за професією фельдшер, дівчина самостійно не змогла знайти роботу за фахом, отож звернулася за допомогою до райфілії ОЦЗ. Кар’єрний радник у лютому 2019-го запропонувала Мар’яні 2-місячне підвищення кваліфікації. Не маючи досвіду роботи, молодий фахівець, не роздумуючи, прийняла пропозицію пройти стажування на посаді молодшої медичної сестри в приватному дитячому медичному кабінеті ФОП М.М. Галай у м. Борщів безпосередньо на робочому місці.

Роботодавцеві сподобалось, як молода медсестра набирала досвіду в практичній роботі, допомагаючи лікареві у консультуванні та лікуванні діток; імпонувала її старанність, чіткість, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків. Отож, борщівчанка вдало пройшла стажування, в результаті 8 травня 2019 року отримала постійну роботу, яка стала її першим робочим місцем «Зараз, працюючи медсестрою у дитячому медкабінеті, відчуваю себе потрібною та успішною. Вважаю, що потрібно бути наполегливою у досягненні своєї мети, вміти переборювати труднощі, а головне робити все, щоб втілити свою мрію у життя», - говорить Мар’яна.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільський обласний центр зайнятості