Учні Козівської школи мистецтв взяли участь у соціальному проєкті «Міст Доброти»

02.09.2019 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Навесні у тернопільській науковій бібліотеці ТДМУ ім. І. Горбачевського стартував соціально-важливий проєкт «Міст Доброти». Його ініціаторкою була мистецтвознавець Марія Гуска (Тернопільський Центр Духовного Розвитку). Згаданий проект багатогранний. Ось і нещодавно його продовженням тут стала цікава розмаїта виставка дитячої багатожанрової творчості.

У травні-червні на першому поверсі бібліотеки  експонувались три різножанрові виставки. Це живопис художниці з Мукачева Раїси Дорожникової, графіка заслуженого художника України, викладача Тернопільської ДХШ ім.  М. Бойчука  –  Миколи Дмитруха та фотосвітлини авторки цих слів. Справжньою окрасою бібліотеки стали живописні полотна учнів дитячої художньої школи Тернополя. Сьогодні роботи своїх учнів у бібліотеці ТДМУ представляють викладачі Козівської школи мистецтв Ніна Рибіцька та Олександр Лашкевич. На моє прохання директорка бібліотеки Олена Проців люб’язно презентувала виставку, розповіла про представлені картини, які виконані у різній техніці, найбільше живописних полотен. А ще на цьому вернісажі можна побачити талановитий доробок із глини. Навіть важко уявити, що ці майстерно «виписані» картини та вироби із глини, зроблені дитячими руками. Воістину, який багатий наш край талантами! Насправді кожна людина має всередині себе дар творчості, варто лише відчути це і проявитись йому. Світ від того, справді, стане добрішим, адже у слові творчість криється її основне першоджерело – Творець. І про це важливо всім пам’ятати.

«Міст Доброти» має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ. Географія згаданого проекту не має кордонів: це міста України та країн світу, які бажають співпрацювати. Доброзичливі та гармонійні взаємостосунки, мистецтво позитивного мислення, самоуправління для набуття сили та здоров’я, програми для дітей та молоді про розвиток особистості, духовні цінності для щасливого життя, древня раджа-йога у сучасному світі – неповний перелік пропонованих тем у проекті.

«Доброта – це ключ від щастя, – каже Марія Гуска,  – вона збагачує цінність кожної особистості. Доброта єднає людей. У сучасному світі багато обману, насилля, ворожнечі. Люди, природа відчувають гостру потребу у захисті. Але ж сама людина, як свідома особа і має проявляти доброту. Тож кому як не нам відроджувати та надихати інших на доброчинність. Якраз у наш неспокійний час необхідно зайнятися «будівництвом»  Мосту Доброти від серця до серця. Бо очікувати – означає втрачати. Якщо не ми, то хто? Якщо не сьогодні, то коли?».

Роблячи щодня три Добрі Справи (одну – для самого себе, іншу – для своїх близьких, третю – для світу в цілому), одна людина може зробити більше 1000 Добрих Справ за рік. Ці Добрі Справи  мобілізовуватимуть все більше і більше людей і ресурсів до змін у світі на краще, і таким чином перетворять Добро на глобальний феномен.

7 мільярдів Добрих Справ допоможуть створити критичну масу, необхідну для запуску у світі ланцюгової реакції Добра. Вони піднімуть хвилю впевненості, цілеспрямованості, ентузіазму. Вони стануть простим і природним засобом повернути світу надію і радість.

Естафету соціально-значимого проекту прийняв Львів ( Вадим Литвинов).

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото автора


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі