У Тернополі розробили план доброчесності

24.08.2019 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі, на засіданні виконавчого комітету, який відбувся 22 серпня, затвердили план забезпечення доброчесності. Документ розробили у співпраці з Організацією  безпеки співробітництва в Європі (ОБСЄ)

Затверджений план спрямований на покращення оперативного контролю з метою запобігати порушення доброчесної професійної діяльності та на підтримку системи, яка б відповідала актуальним законодавчим та процедурним стандартам.

«У Плані забезпечення доброчесності у Тернопільській міській раді передбачено чотири стратегічні цілі. Зокрема, підвищення результативності загальної системи управління громадою, у тому числі розробку документу, який врегулює надання муніципальних послуг, підвищення ефективності та прозорості роботи муніципалітету, удосконалення кадрової системи для підтримки та супроводу реформ із забезпечення доброчесності та створення можливостей для зовнішнього середовища, яка включатиме співпрацю з неурядовими організаціями», —- зазначає Сергій Надал.

До слова, перед затвердженням проєкт його розмістили на порталі «Електронні консультації та опитування» для схвалення громадськості.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі