Тернопільські «сектанти-джерелісти» збирають кошти на відновлення каплиці

22.08.2019 16:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У Тернополі продовжують збирати гроші на відновлення знесеної каплиці в парку Національного Відродження. Віряни ходять по потягах і випрошують пожертви у пасажирів. Про це повідомляють люди у соціальних мережах.

Бабці, які активно ходять збирати пожертви, називають себе «праведними католиками». Як вони зазначають, що хочуть лише відновити каплицю біля джерела на Співучому полі, яку знесли у 2011 році. Причому, документи якими оперують прочани, жодного слова не сказано про будівництво храму. Дозволу від Тернопільської міської ради на будівництво монастирів чи каплиць, документа, що засвідчує визнання та підтримання дій громади з боку священнослужителів Тернопільської єпархії жінки не мають, але вони продовжують збирати кошти.

До слова, теоретичною і практичною базою секти, яка виникла на Співочому полі, було нібито об'явлення Божої Матері. На прохання ради Церков при Тернопільській міській раді, яка побачила у діяльності секти загрозу негативного впливу на громадян, було прийнято рішення про ліквідацію самозабудови.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі