Порошенко очолив рейтинг ефективності роботи президентів України

12.08.2019 22:43   Джерело: 5 канал
Опубліковано : Новини Тернопілля
Оцінка досягнень Порошенка на посаді президента України у порівнянні з минулим роком суттєво покращилася.

П’ятий президент Петро Порошенко зробив найбільший внесок у розвиток української державності з-поміж усіх президентів України за всю історію незалежності – такі дані соціологічного дослідження, проведеного Інститутом стратегічних досліджень та прогнозів "Янус" та Центром "СОЦИС" з 3 по 9 липня цього року.

Петро Порошенко був найефективнішим главою держави у більшості з напрямків розвитку країни, – вважають респонденти. Особливо значні досягнення Петра Порошенка: європейська інтеграція та зміцнення обороноздатності України, укріплення незалежності нашої держави та проведення реальних реформ.

Дослідники також зазначають, що оцінка досягнень Петра Порошенка на посаді президента України у порівнянні з минулим роком суттєво покращилася.   

Опитування проводилося на планшетах методом F2F за загальнонаціональною вибіркою, яка репрезентує доросле населення України (окрім Криму та  непідконтрольних територій (НПКТ) на Сході України) за такими показниками як стать, вік, регіон проживання та тип населеного пункту. Обсяг вибірки: n=2000 респондентів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: 5 канал  Загрузка...

ТЕРНОПІЛЬ1

ТЕРНОПІЛЬ1

Радіо

TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

besplatka.ua

Архів новин