Курс валют до кінця серпня: українці отримають неочікуваний удар

11.08.2019 19:43   Джерело: Херсонщина 24
Опубліковано : Новини Тернопілля

В Україні останнімитижнями американська валюта різко почала падати в ціні по відношенню до гривні. Але, за прогнозами економічнихекспертів,ь вже в найближчі тижні долар знову почне дорожчати.

Як говорять економісти, зараз настав найкращий час, щоб купувати долари. Згідно оцінки експертів, зміцнення курсу гривні є тимчасовим явищем, оскільки воно відбулося не в результаті зростання економіки, а завдяки великому припливу іноземного капіталу на ринок українських цінних паперів.

"Зараз найкращий час, щоб купувати долари... В одному з обмінних пунктів я бачив продаж доларів за ціною нижче 25 грн. Це унікально", – підкреслив він.

Ситуація зміниться вже до кінця цього тижні, українська національна валюта після зміцнення знову почне здавати позиції, а наприкінці серпня українці побачать зростання курсу долара.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Херсонщина 24