У Зарваниці на Тернопільщині відкриють навчальний центр для підприємців-початківців

02.08.2019 18:13   Джерело: Україна молода
Опубліковано : Новини Тернопілля

Марійський духовний центр у селі Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області широко відомий як місце релігійних прощ та одна з найбільших християнських святинь України, схоже, стає ще й освітнім центром.

Раніше «УМ» уже розповідала про розташований там унікальний (єдиний у нашій державі) колегіум для дівчат «Знамення», призначений не лише для здобуття загальної освіти, а й для поглибленого вивчення предметів духовно-просвітницького спрямування та виховання на засадах християнської моралі.

А в недалекій перспективі у Зарваниці з’явиться ще один незвичайний навчальний заклад — Католицький багатофункціональний навчально-освітній центр.

Як повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської архiєпархії УГКЦ, цієї неділі відбулося освячення будівництва нового центру, серед напрямів майбутньої діяльності якого, зокрема, й духовні вишколи для молоді, Школа молодого лідера, курси для катехітів, реколекції для молодіжних організацій.

Окрім цього, там читатимуть лекції з дисциплін, здавалося б, далеких від власне духовної освіти, однак дуже актуальних у контексті проблем і потреб регіону.

А саме — з аграрного туризму, сільськогосподарського менеджменту та страхування, відновлювальної енергетики, кооперації, причому теорію викладатимуть у тісному поєднанні з практичними заняттями.

Окремо заплановано організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що допоможе їм працевлаштуватися в сільськогосподарській сфері (нагадаємо, що Тернопільщина — аграрна область).

За словами ініціаторів створення центру, мета — навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти, адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення місцевого населення. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Україна молода