Депутати Тернопільської міської ради на сесії прийняли ряд важливих рішень

25.07.2019 09:43   Джерело: Т1 Новини
Опубліковано : Новини Тернопілля

Сміттєсортувальна лінія у Малашівцях, безкоштовний проїзд для учнів та студентів в комунальному транспорті, нові правила благоустрою. У Тернополі відбулась тридцять шоста сесія тернопільської міської ради. 

Читайте також

На Тернопільщині оштрафовано депутатку через вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів

36 сесія міської ради у Тернополі. Засідання розпочали із виступів тернополян. Люди озвучували проблеми та разом із представниками міської влади шукали їх вирішення. Серед важливого - затвердили передачу ділянки, площею 17 гектарів під будівництво сміттєсортувальної лінії у селі Малашівці у Зборівському районі Тернопільської області.

- Перший етап це сортування, другий компонент це дегазація. Які буде теж паралельно ця компанія здійснювати і третій елемент- це нормальна рекультивація утримання полігону, - каже заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Т1 Новини