Тернополяни пропонують на реконструйованій частині вулиці посадити алею замість створювати автостоянку

23.07.2019 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Квітковська

На сайті Тернопільської міської ради зареєстрували петицію «Про недоцільність перетворення історичного центру на велику автостоянку». ЇЇ автор Євгеній Блінов, зокрема, пропонує, щоб на реконструйованій частині вул. Чорновола посадити алею замість створювати автостоянку. Зокрема, у петиції він пояснює:

«У проекті реконструкції вулиці Чорновола передбачено розширення меж існуючих стоянок шляхом ліквідації пішохідних алей та знищення зелених насаджень. Вважаю невиправданими такі жертви заради перетворення на автостоянку вулиці, що є основним входом у місто та водночас безпосередньо прилягає до головної площі міста. 
Тому прошу розглянути можливість зміни призначення цих ділянок на користь алей та розглянути можливість перетворення реконструйованої ділянки вулиці Чорновола на пішохідну», - зазначає Євгеній Блінов.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  



Загрузка...