На Тернопільщині продовжують впроваджувати технології точного землеробства

23.07.2019 12:13   Джерело: Контінентал Фармерз Груп
Опубліковано : Новини Тернопілля

Контінентал Фармерз Груп продовжує впроваджувати технології точного землеробства. Компанія придбала і почала використовувати для дистанційного моніторингу своїх полів 4 безпілотні літаки Trinity F9, які будуть допомагати у визначенні потенціалу не тільки кожного поля, а й його окремих ділянок, і оперативно вносити відповідні зміни в технологічні карти.

Для збору і аналізу даних, отриманих з безпілотників, Контінентал використовує інноваційну платформу Hummingbird. За допомогою алгоритмів машинного навчання і штучного інтелекту, вона не тільки дозволяє комплексно аналізувати стан посівів, прогнозувати врожайність культури, проводити діагностику захворювань рослин, а й приймати більш раціональні і обґрунтовані рішення в процесі складання технологічних карт. Впровадження платформи Hummingbird в агровиробництво Контінентал Фармерз Груп є найбільшим проектом використання "databased” рішень у сільському господарстві України

За словами директора компанії SmartDrones Сервера Акімова, офіційного дилера Quantum-System в Україні, за один виліт безпілотник здатний Trinity F9 покривати площу до 500 га, при цьому управління дроном відбувається автоматично, за допомогою польотних місій.
«Це доволі прості у використанні апарати, підготовка пілотів “Контіненталу” для роботи з дронами зайняла півтора дні. І на сьогодні, менш ніж за два місяці роботи, вони успішно обробили понад 30 тис. га полів», – каже Сервер Акімов.

Нові безпілотники Trinity F9 VTOL німецького виробника Quantum-System оснащені двома камерами високої роздільної здатності: мультиспектральною MicaSense RedEdge і RGB-камерою Sony A7r з можливістю отримувати дані із роздільною здатністю 2 см/піксель. Розмах крил одного апарату становить близько 2 метрів, зліт і посадка – вертикальні, що виключає пошкодження при посадці.

За словами директора компанії SmartDrones Сервера Акімова, офіційного дилера Quantum-System в Україні, за один виліт безпілотник здатний Trinity F9 покривати площу до 500 га, при цьому управління дроном відбувається автоматично, за допомогою польотних місій.

«Це доволі прості у використанні апарати, підготовка пілотів “Контіненталу” для роботи з дронами зайняла півтора дні. І на сьогодні, менш ніж за два місяці роботи, вони успішно обробили понад 30 тис. га полів», – каже Сервер Акімов.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Контінентал Фармерз Груп